sprzedaż | APARTAMENTY przy plaży z opcją długoterminowego wynajmu | Kołobrzeg
Cena od: 357.000 zł; powierzchnia od: 25 m2 do: 94 m2

 Inwestycja składa się z 2 etapów. I etap inwestycji to część apartamentowa A, w całości sprzedana i oddana do użytku. II etap to część hotelowa H i apartamentowa B.

Część hotelowa H – przewidywany termin oddania do użytku październik 2010r. Są to lokale typowo hotelowe, jednopokojowe od 18 do 57 m² bez aneksów kuchennych. Apartamenty oddawane są w stanie pod klucz, tzn. deska barlinecka na podłodze, łazienka wykonana w marmurze, łącznie z urządzeniami sanitarnymi.

Część apartamentowa B – przewidywany termin oddania do użytku I połowa 2011r. Są to lokale 2- i więcej pokojowe od 40 do 94 m² , każdy z aneksem kuchennym. Apartamenty oddawane są w stanie pod klucz, tzn. deska barlinecka na podłodze, łazienka wykonana w gresie, łącznie z urządzeniami sanitarnymi, aneks kuchenny (meble pod zabudowę bez AGD).

 

Dodatkowym kosztem dla właściciela apartamentu jest wyposażenie meblowe apartamentu. Jest to koszt w wysokości od 20 do 27 tys. netto.

 

W części hotelowej znajdować się będzie restauracja, kawiarnia, sale konferencyjna, recepcja. W części apartamentowej B znajdować się będzie basen, sauna, jacuzzi, baza zabiegowa, SPA.

Dla właścicieli lokali dostęp do basenu, Spa jest nieograniczony i bezpłatny. Przewidywane są również rabaty w restauracji i inne. 

 

        Bałtyk Park oferuje innowacyjną i zarazem bardzo korzystną alternatywę dla lokaty długoterminowej – inwestycję w apartament z opcją długoterminowego wynajmu. Właściciel apartamentu zarabia nie tylko dzięki rosnącej wartości nieruchomości, lecz także na przychodach z wynajmu.

 

Co gwarantuje Bałtyk Park:

 

1)     kompleksowe zarządzanie obiektem

2)     pozyskiwanie gości na wynajem lokali

3)     kampania reklamowa oraz marketingowa całej inwestycji

4)     uiszczanie comiesięcznych opłat za korzystanie z części wspólnych oraz opłat licznikowych - związanych z mediami (prąd, woda, ogrzewanie, TV)

5)     opiekę nad nieruchomością oraz odpowiedzialność za stan wyposażenia lokalu

6)     możliwość sprawdzenia ON-LINE stanu wynajmu mieszkania

7)     pomoc w przypadku decyzji o sprzedaży nieruchomości

8)     raportowanie stanu zysków

 

        Kupując apartament i oddając go w zarządzanie  firmie , w zależności od rodzaju apartamentu, właściciele otrzymują do 40% kwoty z miesięcznego zysku z wynajmu apartamentu, przy jednoczesnym zwolnieniu z miesięcznych opłat eksploatacyjnych lokalu. W przypadku korzystania z apartamentu, w dogodnym dla siebie terminie, przez 2 tygodnie właściciele wypoczywają bezpłatnie (w przypadku dłuższego pobytu ponoszą koszty w wysokości 1/3 ceny za dobę, przy jednoczesnym bezpłatnym i nieograniczonym dostępie do basenu, sauny, jacuzzi. Poza tym właściciele apartamentu uzyskują rabaty na pozostałe usługi hotelowe.

        Przy prognozowanym rocznym obłożeniu 60%, przy średniej cenie za apartament 300 zł za dobę właściciel apartamentu zarabiał będzie średnio miesięcznie na apartamencie około 2 160,00 zł.

        Jeżeli właściciel nie będzie zainteresowany zarządzaniem apartamentu przez  firmę miesięczny koszt eksploatacyjny lokalu wynosi około 6 zł/m2 (prąd, woda, ogrzewanie, TV).

 

        Co istotne dla naszych klientów osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstwa mają możliwość odliczenia podatku VAT.

mie63_1.jpg

mie63_3.jpg

mie63_7.jpg

mie63_6.jpg

mie63_5.jpg

 mie63_4.jpg

mie63_2.jpg

 mie63_8.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Studio-CDN - projektowanie stron internetowych